Selimiye Emlak

marmariste-bizi-izleyin-selimiye

01.01.1994 tarihinde Marmariste kurulan Gonenc Emlak Şirketi Bodrum’dan Fethiye’ye kadar hizmet vermektedir. Firmamız Selimiye Şubesi ile muhtar senedi devren kullanım hakları satışı ile 1990’lı yıllarda müşterilerine servis verdi. Daha sonra Kadastro geçmesi üzerine, resmi devlet tapuları üzerinden satışları gerçekleştirdi. 2008-2015 yılları arasında Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları tarla ve arazilere arsa statüsü sağladı. Ancak; belirtilen kriterlere uygun gayrimenkuller bu statüden yararlanabildi. Bu dönem hızlı satışların yaşandığı dönem olarak İmar çalışmalarının dikkat çekti.

Denilebilir ki, hemen herkes kazandı. Ardından, Datça Bozburun Plan hükümlerine tabi olarak 1/25.000 ölçekli Revizyon planı onaylanınca, başka bir dönem açılmış oldu. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü kapatılmış, ruhsat ve imar ile ilgili yetki Marmaris Belediyesine verildi. Artık Selimiye Köyü yeni bir kimlik kazandı. Selimiye Mahallesi oldu.

Geçmişinden günümüze, doğa içinde, deniz manzaralı bahçeli konutlarda yaşamayı hayal edenler, artık sorunsuz yasal inşaat yapabilir. İmar çalışmalarının geldiği evrede, kaçak yapı yerine, yasal, imar kurallarına uygun villa, otel, apart, dükkan sahibi olmak mümkün oldu. Elbette belirsizliğin kalkması doğrudan fiyatlara yansıdı. Geçmişte satılan emlak fiyatları rivayetlerde kaldı. Her şeye rağman 23 yıldır piyasada bulunan Gonenc Emlak Şirketi yatırımcılara fırsatlar bitmez diyerek satılık ilanlarını duyuruyor. Tatilcilerin cennetindeMuğla Marmaris  Selimiye emlak piyasasına şirketimiz her kesimden alıcı satıcılara uygun koşullarda, makul fiyatlarda alışveriş amacıyla şans sunuyor. Firmamıza ulaşarak daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak:  Selimiye Emlak,   Selimiye Satılık Arsa,   Selimiye satılık Emlak

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s